Berlin Fashion Week 15 stycznia 2020
2.jpg

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy kolekcję naszych toreb na wybiegu na Berlin Fashion Week. Pokaz odbył sięw imponujących wnętrzach Quartier206, przy Friedrichstrasse słynącej z nowoczesnych i luksusowych centrów handlowych.

Berlin sylwetki


Pokaz Harmattanleather odbył się przy wspaniałej współpracy z niemieckim organizatorem i Basią Olearką, rzeszowską projektantką oraz w towarzystwie utalentowanych designerów z całego świata i oczywiście pięknych modelek. To widowiskowe show oglądała wyjątkowa publiczność, wśród której pojawiły się osobistości ze świata mody, jak i polityki. Pełen wrażeń wieczór swoją obecnością zaszczycił Konsul Generalny Niemiec w Krakowie, patronujący wymianie kulturowej pomiędzy Niemcami a Polską a relację z wybiegu przekazywałą niemiecka telewizja i prasa.

Berlin zadowoli każdego od świtu do zmierzchu i od zmierzchu do świtu :) niezależnie od tego czy chcecie poczuć atmosferę znanych miejsc , czy przyjeżdżacie tu na ekskluzywny shopping... czy może po prostu po to, by poznać modowe oblicze Berlina na Fashion Week !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl